Zapraszamy do udziału w konkursie!

konkurs

Uwielbiamy piękną i łagodną pogodę pierwszych dni jesieni. W ciągu dnia słońce stara się spoglądać na nas swoim miłym ciepłem, w nocy temperatura też nie spada zbyt nisko, poranki zrobiły się co prawda mgliste, ale taka poranna mgła to przeważnie zapowiedź pięknego dnia. Drzewa jeszcze nie zrzuciły liści, choć powoli zmienia się ich szata kolorystyczna. Cała przyroda powoli szykuje się do zimowania, odkrywając przed nami piękno złotej, polskiej jesieni.

Wykorzystujemy ten czas na spacery z aparatem fotograficznym na poszukiwanie oznak jesieni. Wy też możecie! Pokażcie nam jak u Was wyglądają pierwsze dni jesieni. A jeśli zdjęcie będzie naprawdę dobre i zyska sporo głosów możecie wygrać jedną z fantastycznych nagród! Może to być aparat Polaroid Cube, słuchawki z mikrofonem Koss iPorta Pro albo uchwyt do robienia świetnych selfie Forever.

Co należy zrobić, aby zostać uczestnikiem konkursu? Zasady są proste: polub nasz profil: www.facebook.com/MisjaPrzyroda, wyślij zdjęcie o tematyce jesiennej na adres fb@misjaprzyroda.pl i zbieraj głosy! Na prace czekamy do końca tygodnia, a głosujemy od 5 do 9 października. Do dzieła!

Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: MP regulamin konkurs foto facebook