Kalendarium

Termin Gmina Województwo Szkoła Park
25-29.05. Branice Opolskie Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie we Włodzieninie Babiogórski
15-19.06. Chrząstowice Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Chrząstowicach Babiogórski
20-24.04. Gaszowice Śląskie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach Babiogórski
13-17.04. Nędza Śląskie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy Babiogórski
18-22.05. Strzelce Opolskie Opolskie Zespół Placówek Oświatowych w Kalinowicach Babiogórski
11-15.05. Świerklaniec Śląskie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu Babiogórski
8-12.06. Zdzieszowice Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Januszkowicach Babiogórski
4-8.05. Garwolin Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie Białowieski
11-15.05. Kąkolewnica Lubelskie Szkoła Podstawowa w Turowie Białowieski
18-22.05. Liw Mazowieckie Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Białowieski
25-29.05. Radzyń Podlaski Lubelskie Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Białce Białowieski
18-22.05. Cegłów Mazowieckie Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolnym w Cegłowie Biebrzański
11-15.05. Jabłonna Lacka Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa w Bujałach ZS w Dzierzbach Biebrzański
15-19.06. Sokołów Podlaski Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa w Skibniewie Biebrzański
4-8.05. Stupsk Mazowieckie Szkoła Podstawowa w Morawach Biebrzański
8-12.06. Sędziszów Małopolski Podkarpackie Szkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej Bieszczadzki
20-24.04. Strzyżów Podkarpackie Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Grodzisku Bieszczadzki
11-15.05. Tyczyn Podkarpackie Szkoła Podstawowa w Matysówce Bieszczadzki
25-29.05. Gniewkowo Kujawsko-Pomorskie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kijewie Bory Tucholskie
18-22.05. Jarocin Wielkopolskie Szkoła Podstawowa w Witaszycach Drawieński
25-29.05. Kołaczkowo Wielkopolskie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim Drawieński
11-15.05. Słupca Wielkopolskie Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika w Koszutach Drawieński
15-19.06. Wyrzysk Wielkopolskie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią Drawieński
15-19.06. Chybie Śląskie Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu Gorczański
18-22.05. Koniusza Małopolskie Szkoła Podstawowa im. Mjr. Stanisława Szymachy w Glewcu Gorczański
8-12.06. Włodowice Śląskie Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego we Włodowicach Gorczański
20-24.04. Grodków Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej Publiczna Szkoła Podstawowa w Kolnicy Gór Stołowych
25-29.05. Korfantów Opolskie Szkoła Podstawowa w Przechodzie Gór Stołowych
27.04.-1.05. Łambinowice Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Łambinowicach Gór Stołowych
11-15.05. Murów Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Budkowicach Gór Stołowych
18-22.05. Olesno Opolskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie Gór Stołowych
13-17.04. Skoroszyce Opolskie Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sidzinie Gór Stołowych
18-22.05. Aleksandrów Łódzki Łódzkie Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj Kampinoski
8-12.06. Bielsk Mazowieckie Szkoła Podstawowa w ZS nr 3 im. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zagrobie Kampinoski
4-8.05. Chynów Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Sułkowicach Kampinoski
20-24.04. Gielniów Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozwadach Kampinoski
11-15.05. Kiełczygłów Łódzkie Szkoła Podstawowa w Chorzewie Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Kiełczygłowie Kampinoski
13-17.04. Kutno Łódzkie Szkoła Podstawowa w Gołębiewku Kampinoski
25-29.05. Mała Wieś Mazowieckie Szkoła Publiczna w Podgórzu Kampinoski
15-19.06. Zakrzew Mazowieckie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie Kampinoski
4-8.05. Chocianów Dolnośląskie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych Karkonoski
18-22.05. Dzierżoniów Dolnośląskie Szkoła Podstawowa w Mościsku Karkonoski
15-19.06. Kłodzko Dolnośląskie Szkoła Integracyjna w Szalejowie Górnym Karkonoski
25-29.05. Lwówek Śląski Dolnośląskie Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych Karkonoski
11-15.05. Malczyce Dolnośląskie Szkoła Podstawowa w Malczycach Karkonoski
20-24.04. Niemcza Dolnośląskie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przerzeczynie-Zdroju Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gilowie Karkonoski
8-12.06. Sobótka Dolnośląskie Szkoła Podstawowa w Świątnikach Karkonoski
20-24.04. Chorkówka Podkarpackie Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Chorkówce Magurski
18-22.05. Dukla Podkarpackie Szkoła Podstawowa w Równem Magurski
11-15.05. Jasło Podkarpackie Szkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej w Zespole Szkół w Szebniach Magurski
25-29.05. Skołyszyn Podkarpackie ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SKOŁYSZYNIE – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA BRUNA Magurski
4-8.05. Tarnowiec Podkarpackie Szkoła Podstawowa w Tarnowcu Magurski
13-17.04. Wojaszówka Podkarpackie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Casino w Ustrobnej Magurski
11-15.05. Nasielsk Mazowieckie Szkoła Podstawowa im. Pierre’a de Coubertina w Budach Siennickich Narwiański
18-22.05. Wyszków Mazowieckie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie Narwiański
15-19.06. Błaszki Łódzkie Szkoła Podstawowa we Włocinie i Kwaskowie Ojcowski
18-22.05. Dłutów Łódzkie Szkoła Podstawowa im.Lotników Września 1939 roku w Dłutowie Ojcowski
4-8.05. Gidle Łódzkie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Pławnie Ojcowski
11-15.05. Głuchów Łódzkie Publiczna Szkoła Podstawowa w Janisławicach Szkoła Podstawowa w Białyninie Ojcowski
20-24.04. Kłomnice Śląskie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie Ojcowski
8-12.06. Ładzice Łódzkie Szkoła Podstawowa w Sobiecku Szlacheckim Ojcowski
25-29.05. Szadek Łódzkie Szkoła Podstawowa w Krokocicach Szkoła Podstawowa w Sikucinie Ojcowski
20-24.04. Dębno Małopolskie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich Pieniński
11-15.05. Kłaj Małopolskie Szkoła Podstawowa w Brzeziu Szkoła Podstawowa w Grodkowicach Pieniński
18-22.05. Szerzyny Małopolskie Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szerzynach Pieniński
4-8.05. Wierzchosławice Małopolskie Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce Pieniński
11-15.05. Bychawa Lubelskie Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej Poleski
13-17.04. Gościeradów Lubelskie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościeradowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Twaroga w Księżomierzu Poleski
27.04.-1.05. Kraśnik Lubelskie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim Poleski
20-24.04. Ostrów Lubelski Lubelskie Szkoła Podstawowa w Kaznowie Poleski
4-8.05. Zakrzówek Lubelskie Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzówku Poleski
4-8.05. Hrubieszów Lubelskie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem Zespół Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II W Moniatyczach Roztoczański
13-17.04. Krynice Lubelskie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zwiartowie Roztoczański
8-12.06. Susiec Lubelskie Szkoła Podstawowa w Suścu Roztoczański
20-24.04. Szczebrzeszyn Lubelskie Szkoła Podstawowa w Bodaczowie Szkoła Podstawowa w Wielączy Roztoczański
11-15.05. Tomaszów Lubelski Lubelskie Szkoła Podstawowa w Podhorcach Roztoczański
18-22.05. Turobin Lubelskie Szkoła Podstawowa w Czernięcinie Głównym lub Szkoła Podstawowa w Gródkach Roztoczański
15-19.06. Zakrzew Lubelskie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zakrzewie Roztoczański
4-8.05. Nowy Dwór Gdański Pomorskie Szkoła Podstawowa w Lubieszewie Słowiński
13-17.04. Pelplin Pomorskie Szkoła Podstawowa w Małe Walichnowy Słowiński
18-22.05. Zławieś Wielka Kujawsko-Pomorskie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przysieku Słowiński
18-22.05. Kluczewsko Świętokrzyskie Zespół Przedszkolno-Szkolny w Kluczewsku Świętokrzyski
25-29.05. Mirzec Świętokrzyskie Szkoła Podstawowa w Jagodnem, Szkoła Podstawowa w Osinach Świętokrzyski
4-8.05. Secemin Świętokrzyskie Szkoła Podstawowa im. Jana Zawady w Seceminie Świętokrzyski
11-15.05. Suchedniów Świętokrzyskie Szkoła Podstawowa w Ostojowie Świętokrzyski
13-17.04. Włoszczowa Świętokrzyskie Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Koniecznie Świętokrzyski
20-24.04. Wodzisław Świętokrzyskie Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy Świętokrzyski
15-19.06. Babice Małopolskie Szkoła Podstawowa w Rozkochowie Tatrzański
8-12.06. Czernichów Małopolskie Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu Tatrzański
25-29.05. Iwanowice Małopolskie Szkoła Podstawowa w Celinach lub SP w Sieciechowicach lub SP w Widomej lub SP w Damicach Tatrzański
18-22.05. Oświęcim Małopolskie Szkoła Podstawowa w Babicach Tatrzański
11-15.05. Rabka-Zdrój Małopolskie Szkoła Podstawowa im. W. Orkana w Chabówce Tatrzański
8-12.06. Grodzisk Wielkopolski Wielkopolskie Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie Ujścia Warty
15-19.06. Kożuchów Lubuskie Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym Ujścia Warty
15-19.06. Domaniewice Łódzkie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach Wielkopolski
8-12.06. Łyszkowice Łódzkie Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stachlewie Szkoła Podstawowa w Seligowie Wielkopolski
13-17.04. Strzelce Łódzkie Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach Wielkopolski
4-8.05. Nurzec Stacja Podlaskie ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NURCU-STACJI Wigierski
11-15.05. Sokółka Podlaskie Szkoła Podstawowa w Geniuszach Szkoła Podstawowa w Boguszach Wigierski
11-15.05. Choszczno Zachodniopomorskie Szkoła Podstawowa w Sławęcinie Woliński
Termin Gmina Województwo Szkoła Park
28.09.-2.10. Alwernia Małopolskie Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Brodłach Pieniński
21-25.09. Andrespol Łódzkie Gimnazjum w Wiśniowej Górze Kampinoski
12-16.10. Andrychów Małopolskie Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Zagórniku Gorczański
7-11.09. Annopol Lubelskie Publiczne Gimnazjum w Annopolu Roztoczański
14-18.09. Biała Rawska Łódzkie Gimnazjum im. Adama Mickiewica w Białej Rawskiej Tatrzański
14-18.09. Białaczów Łódzkie Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Białaczowie Babiogórski
14-18.09. Boguchwała Podkarpackie Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Racławówce Magurski
7-11.09. Brańsk Podlaskie PUBLICZNE GIMNAZJUM IM.MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OLEKSINIE Narwiański
5-9.10. Brody Świętokrzyskie Publiczne Gimnazjum im.St.Staszica w Rudzie Ojcowski
19-23.10. Brzeszcze Małopolskie Gimnazjum nr 1 w Brzeszczach Gorczański
21-25.09. Brzeziny Łódzkie Gimnazjum w Przecławiu Świętokrzyski
7-11.09. Brzuze Kujawsko-Pomorskie Gimnazjum Gminy Brzuze Bory Tucholskie
21-25.09. Chmielnik Podkarpackie Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku Tatrzański
14-18.09. Czarna Białostocka Podlaskie Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wsi Kościelnej Wigierski
12-16.10. Czarnocin Świętokrzyskie GIMNAZJUM W CIESZKOWACH ARMII KRAJOWEJ CIESZKOWY Ojcowski
5-9.10. Czerwionka-Leszczyny Śląskie Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 5 w Bełku Babiogórski
14-18.09. Drużbice Łódzkie Publiczne Gimnazjum im. H.Sienkiewicza w Drużbicach z siedzibą w Rasach Ojcowski
19-23.10. Drzewica Łódzkie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy Babiogórski
28.09.-2.10. Dzwola Lubelskie Publiczne Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu Roztoczański
26-30.10. Gać Podkarpackie GIMNAZJUM IM.KS.BRONISŁAWA MARKIEWICZA W GACI Roztoczański
21-25.09. Gdów Małopolskie Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie Tatrzański
28.09.-2.10. Głogów Małopolski Podkarpackie Gimnazjum w Wysokiej Głogowskiej Magurski
7-11.09. Golina Wielkopolskie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie Wielkopolski
12-16.10. Gomunice Łódzkie Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach Babiogórski
5-9.10. Grabowiec Lubelskie Gimnazjum Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu Roztoczański
14-18.09. Grzegorzew Wielkopolskie Gimnazjum w Grzegorzewie Wielkopolski
7-11.09. Ińsko Zachodniopomorskie Publiczne Gimnazjum im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Ińsku Woliński
19-23.10. Izbica Lubelskie Gimnazjum im. Jana Pawła II-Papieża w Orłowie Drewnianym Roztoczański
7-11.09. Jaświły Podlaskie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jaświłach Wigierski
28.09.-2.10. Jedlnia-Letnisko Mazowieckie Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach Kampinoski
7-11.09. Jerzmanowice-Przeginia Małopolskie Publiczne Gimnazjum im. Akademii Krakowskiej w Jerzmanowicach Tatrzański
5-9.10. Jeżewo Kujawsko-Pomorskie Gimnazjum im. K.K.Baczyńskiego w Laskowicach Bory Tucholskie
12-16.10. Jordanów Śląski Dolnośląskie Publiczne Gimnazjum w Jordanowie Śląski Gór Stołowych
7-11.09. Kańczuga Podkarpackie Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Rączynie
Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Siedleczce
Bieszczadzki
21-25.09. Kęty Małopolskie Gimnazjum w Witkowicach Babiogórski
28.09.-2.10. Kluczbork Opolskie Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bogacicy Gór Stołowych
14-18.09. Klucze Małopolskie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach Pieniński
28.09.-2.10. Kłodawa Wielkopolskie Gimnazjum Nr 3 w Rysinach Kolonii Bory Tucholskie
5-9.10. Kołbiel Mazowieckie Publiczne Gimnazjum im. Oskara Kolberga w Kołbieli Kampinoski
12-16.10. Koło Wielkopolskie Gimnazjum w Powierciu Powiercie
Gimnazjum im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie
Wielkopolski
21-25.09. Komprachcice Opolskie Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komprachcicach Gór Stołowych
12-16.10. Koprzywnica Świętokrzyskie Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Papieża Jana Pawła II w Koprzywnicy Tatrzański
14-18.09. Koronowo Kujawsko-Pomorskie Gimnazjum im. kpt. ż.w. T. Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim Bory Tucholskie
12-16.10. Kościelec Wielkopolskie Gimnazjum w Kościelcu Bory Tucholskie
28.09.-2.10. Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim Drawieński
21-25.09. Krobia Wielkopolskie Gimnazjum im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi Wielkopolski
7-11.09. Krosno Odrzańskie Lubuskie Gimnazjum w Zespole Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Wężyskach Ujścia Warty
5-9.10. Krościenko Wyżne Podkarpackie Gimnazjum w Krościenku Wyżnym Tatrzański
21-25.09. Lelów Śląskie Gimnazjum w Lelowie Ojcowski
12-16.10. Lipnik Świętokrzyskie Zespół Szkół we Włostowie Tatrzański
12-16.10. Łańcut Podkarpackie Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kraczkowej Magurski
7-11.09. Łapy Podlaskie Gimnazjum w Płonce Kościelnej Biebrzański
28.09.-2.10. Łaskarzew Mazowieckie Gimnazjum nr 2 w Łaskarzewie Białowieski
5-9.10. Łubniany Opolskie Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu Gór Stołowych
12-16.10. Markuszów Lubelskie Gimnazjum w Markuszowie Poleski
14-18.09. Miejsce Piastowe Podkarpackie Publiczne Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Miejscu Piastowym Tatrzański
14-18.09. Niemce Lubelskie Gimnazjum w Ciecierzynie Poleski
14-18.09. Nowa Ruda Dolnośląskie Gimnazjum w Bożkowie Gór Stołowych
14-18.09. Oporów Łódzkie Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Oporowie Kampinoski
28.09.-2.10. Osiek Jasielski Podkarpackie Gimnazjum Integracyjne im. Króla Kazimierza Wielkiego w Osieku Jasielskim Tatrzański
14-18.09. Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Lewkowie Ujścia Warty
7-11.09. Paszowice Dolnośląskie Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Wiadrowie Karkonoski
5-9.10. Piątek Łódzkie Gimnazjum im. prof. Stefana Pieńkowskiego w Piątku Świętokrzyski
7-11.09. Poronin Małopolskie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie Pieniński
19-23.10. Prażmów Mazowieckie Publiczne Gimnazjum im. Izabeli i Bronisława Ryxów w Prażmowie Kampinoski
21-25.09. Proszowice Małopolskie Gimnazjum w Zespole Szkół w Klimontowie Pieniński
5-9.10. Przeworsk Podkarpackie Gimnazjum w ZS w Rozborzu
Gimnazjum w ZS w Mirocinie
Roztoczański
28.09.-2.10. Psary Śląskie Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach Ojcowski
7-11.09. Pysznica Podkarpackie Gimnazjum Publiczne w Jastkowicach Magurski
7-11.09. Raba Wyżna Małopolskie Gimnazjum Nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej Tatrzański
21-25.09. Radecznica Lubelskie Publiczne Gimnazjum, Gorajec – Stara Wieś Roztoczański
28.09.-2.10. Radziechowy-Wieprz Śląskie Gimnazjum Publiczne nr I im. Ks. Prał. Stanisława Gawlika w Radziechowach Babiogórski
7-11.09. Rawa Mazowiecka Łódzkie Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach Kampinoski
28.09.-2.10. Rawicz Wielkopolskie Gimnazjum w Sierakowie im. Adama Olbrachta Przyjmy-Przyjemskiego Wielkopolski
5-9.10. Rejowiec Fabryczny Lubelskie Publiczne Gimnazjum w Pawłowie Poleski
14-18.09. Rogoźno Wielkopolskie Gimnazjum w Parkowie Drawieński
21-25.09. Rudnik nad Sanem Podkarpackie Publiczne Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem Magurski
21-25.09. Rybczewice Lubelskie Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących Rybczewice Drugie Poleski
12-16.10. Rzeczniów Mazowieckie Publiczne Gimnazjum – Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Pastuszki w Rzeczniowie Kampinoski
21-25.09. Rzgów Wielkopolskie GIMNAZJUM IM. POLSKICH NOBLISTÓW W RZGOWIE Drawieński
7-11.09. Sadkowice Łódzkie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Sadkowicach Świętokrzyski
5-9.10. Samborzec Świętokrzyskie Publiczne Gimnazjum w Samborcu Tatrzański
19-23.10. Serokomla Lubelskie Gimnazjum w Serokomli Poleski
14-18.09. Skierbieszów Lubelskie Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie Roztoczański
14-18.09. Strzelce Wielkie Łódzkie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Strzelcach Wielkich Świętokrzyski
14-18.09. Szczecinek Zachodniopomorskie Gimnazjum w Gwdzie Wielkiej Woliński
21-25.09. Szczytniki Wielkopolskie Zespół Szkół w Stawie Gimnazjum Ujścia Warty
21-25.09. Szepietowo Podlaskie Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie Białowieski
7-11.09. Trojanów Mazowieckie Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Życzynie Białowieski
14-18.09. Trzebiel Lubuskie Zespół Szkół w Trzebielu, Gimnazjum im. Jana Benedykta Solfy w Trzebielu Karkonoski
5-9.10. Trzebownisko Podkarpackie Zespół Szkół w Wólce Podleśnej – Gimnazjum w Wólce Podleśnej Magurski
12-16.10. Trzydnik Duży Lubelskie Publiczne Gimnazjum w Trzydniku Dużym Roztoczański
21-25.09. Tuplice Lubuskie Zespół Szkół w Tuplicach – Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej Karkonoski
28.09.-2.10. Wojciechowice Świętokrzyskie Publiczne Gimnazjum w Bidzinach Świętokrzyski
28.09.-2.10. Wólka Lubelskie Gimnazjum im Pułkownika Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie Poleski
12-16.10. Zarzecze Podkarpackie Gimnazjum w Żurawiczkach Roztoczański
7-11.09. Zduny Łódzkie Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Babiogórski
19-23.10. Zembrzyce Małopolskie Gimnazjum w Tarnawie Dolnej Tatrzański
7-11.09. Zgierz Łódzkie Gimnazjum w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Szczawinie Ojcowski
7-11.09. Żurawica Podkarpackie Gimnazjum im. bl. ks. Jana Balickiego w Wyszatycach Roztoczański