Calendar

TermCommunityRegionSchoolPark
25-29.05.BraniceOpolskieSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie we WłodzieninieBabiogórski
15-19.06.ChrząstowiceOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w ChrząstowicachBabiogórski
20-24.04.GaszowiceŚląskieSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w GaszowicachBabiogórski
13-17.04.NędzaŚląskieSzkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w NędzyBabiogórski
18-22.05.Strzelce OpolskieOpolskieZespół Placówek Oświatowych w KalinowicachBabiogórski
11-15.05.ŚwierklaniecŚląskieZespół Szkolno-Przedszkolny w OrzechuBabiogórski
8-12.06.ZdzieszowiceOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w JanuszkowicachBabiogórski
4-8.05.GarwolinMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w RębkowieBiałowieski
11-15.05.KąkolewnicaLubelskieSzkoła Podstawowa w TurowieBiałowieski
18-22.05.LiwMazowieckieSamorządowa Szkoła Podstawowa w Starej WsiBiałowieski
25-29.05.Radzyń PodlaskiLubelskieSzkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Radzyniu PodlaskimBiałowieski
18-22.05.CegłówMazowieckieSzkoła Podstawowa w Zespole Szkolnym w CegłowieBiebrzański
11-15.05.Jabłonna LackaMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa w Bujałach ZS w DzierzbachBiebrzański
15-19.06.Sokołów PodlaskiMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa w SkibniewieBiebrzański
4-8.05.StupskMazowieckieSzkoła Podstawowa w MorawachBiebrzański
8-12.06.Sędziszów MałopolskiPodkarpackieSzkoła Podstawowa im. ks. Wł. Świdra w Czarnej SędziszowskiejBieszczadzki
20-24.04.StrzyżówPodkarpackieSzkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w GrodziskuBieszczadzki
11-15.05.TyczynPodkarpackieSzkoła Podstawowa w MatysówceBieszczadzki
25-29.05.GniewkowoKujawsko-PomorskieSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w KijewieBory Tucholskie
18-22.05.JarocinWielkopolskieSzkoła Podstawowa w WitaszycachDrawieński
25-29.05.KołaczkowoWielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabowie KrólewskimDrawieński
11-15.05.SłupcaWielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Józefa Janika w KoszutachDrawieński
15-19.06.WyrzyskWielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osieku nad NoteciąDrawieński
15-19.06.ChybieŚląskieSzkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w MnichuGorczański
18-22.05.KoniuszaMałopolskieSzkoła Podstawowa im. Mjr. Stanisława Szymachy w GlewcuGorczański
8-12.06.WłodowiceŚląskieSzkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego we WłodowicachGorczański
20-24.04.GrodkówOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej Publiczna Szkoła Podstawowa w KolnicyGór Stołowych
25-29.05.KorfantówOpolskieSzkoła Podstawowa w PrzechodzieGór Stołowych
27.04.-1.05.ŁambinowiceOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa w ŁambinowicachGór Stołowych
11-15.05.MurówOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa w Starych BudkowicachGór Stołowych
18-22.05.OlesnoOpolskiePubliczna Szkoła Podstawowa w Wachowie Publiczna Szkoła Podstawowa w WojciechowieGór Stołowych
13-17.04.SkoroszyceOpolskieZespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w SidzinieGór Stołowych
18-22.05.Aleksandrów ŁódzkiŁódzkieSzkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie BugajKampinoski
8-12.06.BielskMazowieckieSzkoła Podstawowa w ZS nr 3 im. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w ZagrobieKampinoski
4-8.05.ChynówMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w SułkowicachKampinoski
20-24.04.GielniówMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa w RozwadachKampinoski
11-15.05.KiełczygłówŁódzkieSzkoła Podstawowa w Chorzewie Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w KiełczygłowieKampinoski
13-17.04.KutnoŁódzkieSzkoła Podstawowa w GołębiewkuKampinoski
25-29.05.Mała WieśMazowieckieSzkoła Publiczna w PodgórzuKampinoski
15-19.06.ZakrzewMazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w ZakrzewieKampinoski
4-8.05.ChocianówDolnośląskieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach DolnychKarkonoski
18-22.05.DzierżoniówDolnośląskieSzkoła Podstawowa w MościskuKarkonoski
15-19.06.KłodzkoDolnośląskieSzkoła Integracyjna w Szalejowie GórnymKarkonoski
25-29.05.Lwówek ŚląskiDolnośląskieSzkoła Podstawowa w Płóczkach GórnychKarkonoski
11-15.05.MalczyceDolnośląskieSzkoła Podstawowa w MalczycachKarkonoski
20-24.04.NiemczaDolnośląskieNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Przerzeczynie-Zdroju Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GilowieKarkonoski
8-12.06.SobótkaDolnośląskieSzkoła Podstawowa w ŚwiątnikachKarkonoski
20-24.04.ChorkówkaPodkarpackieSzkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w ChorkówceMagurski
18-22.05.DuklaPodkarpackieSzkoła Podstawowa w RównemMagurski
11-15.05.JasłoPodkarpackieSzkoła Podstawowa im. Stefanii Sempołowskiej w Zespole Szkół w SzebniachMagurski
25-29.05.SkołyszynPodkarpackieZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SKOŁYSZYNIE – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA BRUNAMagurski
4-8.05.TarnowiecPodkarpackieSzkoła Podstawowa w TarnowcuMagurski
13-17.04.WojaszówkaPodkarpackieSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Casino w UstrobnejMagurski
11-15.05.NasielskMazowieckieSzkoła Podstawowa im. Pierre'a de Coubertina w Budach SiennickichNarwiański
18-22.05.WyszkówMazowieckieSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w LucynowieNarwiański
15-19.06.BłaszkiŁódzkieSzkoła Podstawowa we Włocinie i KwaskowieOjcowski
18-22.05.DłutówŁódzkieSzkoła Podstawowa im.Lotników Września 1939 roku w DłutowieOjcowski
4-8.05.GidleŁódzkiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w PławnieOjcowski
11-15.05.GłuchówŁódzkiePubliczna Szkoła Podstawowa w Janisławicach Szkoła Podstawowa w BiałyninieOjcowski
20-24.04.KłomniceŚląskieSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w ZawadzieOjcowski
8-12.06.ŁadziceŁódzkieSzkoła Podstawowa w Sobiecku SzlacheckimOjcowski
25-29.05.SzadekŁódzkieSzkoła Podstawowa w Krokocicach Szkoła Podstawowa w SikucinieOjcowski
20-24.04.DębnoMałopolskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach SzlacheckichPieniński
11-15.05.KłajMałopolskieSzkoła Podstawowa w Brzeziu Szkoła Podstawowa w GrodkowicachPieniński
18-22.05.SzerzynyMałopolskieSzkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzerzynachPieniński
4-8.05.WierzchosławiceMałopolskieSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w RudcePieniński
11-15.05.BychawaLubelskieSzkoła Podstawowa w Woli GałęzowskiejPoleski
13-17.04.GościeradówLubelskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościeradowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Twaroga w KsiężomierzuPoleski
27.04.-1.05.KraśnikLubelskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Słodkowie TrzecimPoleski
20-24.04.Ostrów LubelskiLubelskieSzkoła Podstawowa w KaznowiePoleski
4-8.05.ZakrzówekLubelskiePubliczna Szkoła Podstawowa w ZakrzówkuPoleski
4-8.05.HrubieszówLubelskieSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem Zespół Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II W MoniatyczachRoztoczański
13-17.04.KryniceLubelskieNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej Niepubliczna Szkoła Podstawowa w ZwiartowieRoztoczański
8-12.06.SusiecLubelskieSzkoła Podstawowa w SuścuRoztoczański
20-24.04.SzczebrzeszynLubelskieSzkoła Podstawowa w Bodaczowie Szkoła Podstawowa w WielączyRoztoczański
11-15.05.Tomaszów LubelskiLubelskieSzkoła Podstawowa w PodhorcachRoztoczański
18-22.05.TurobinLubelskieSzkoła Podstawowa w Czernięcinie Głównym lub Szkoła Podstawowa w GródkachRoztoczański
15-19.06.ZakrzewLubelskieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZakrzewieRoztoczański
4-8.05.Nowy Dwór GdańskiPomorskieSzkoła Podstawowa w LubieszewieSłowiński
13-17.04.PelplinPomorskieSzkoła Podstawowa w Małe WalichnowySłowiński
18-22.05.Zławieś WielkaKujawsko-PomorskieSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w PrzysiekuSłowiński
18-22.05.KluczewskoŚwiętokrzyskieZespół Przedszkolno-Szkolny w KluczewskuŚwiętokrzyski
25-29.05.MirzecŚwiętokrzyskieSzkoła Podstawowa w Jagodnem, Szkoła Podstawowa w OsinachŚwiętokrzyski
4-8.05.SeceminŚwiętokrzyskieSzkoła Podstawowa im. Jana Zawady w SeceminieŚwiętokrzyski
11-15.05.SuchedniówŚwiętokrzyskieSzkoła Podstawowa w OstojowieŚwiętokrzyski
13-17.04.WłoszczowaŚwiętokrzyskieSzkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w KoniecznieŚwiętokrzyski
20-24.04.WodzisławŚwiętokrzyskieSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w LubczyŚwiętokrzyski
15-19.06.BabiceMałopolskieSzkoła Podstawowa w RozkochowieTatrzański
8-12.06.CzernichówMałopolskieSzkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w KamieniuTatrzański
25-29.05.IwanowiceMałopolskieSzkoła Podstawowa w Celinach lub SP w Sieciechowicach lub SP w Widomej lub SP w DamicachTatrzański
18-22.05.OświęcimMałopolskieSzkoła Podstawowa w BabicachTatrzański
11-15.05.Rabka-ZdrójMałopolskieSzkoła Podstawowa im. W. Orkana w ChabówceTatrzański
8-12.06.Grodzisk WielkopolskiWielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w KąkolewieUjścia Warty
15-19.06.KożuchówLubuskieSzkoła Podstawowa w Mirocinie DolnymUjścia Warty
15-19.06.DomaniewiceŁódzkieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w DomaniewicachWielkopolski
8-12.06.ŁyszkowiceŁódzkieSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Stachlewie Szkoła Podstawowa w SeligowieWielkopolski
13-17.04.StrzelceŁódzkieSzkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w StrzelcachWielkopolski
4-8.05.Nurzec StacjaPodlaskieZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NURCU-STACJIWigierski
11-15.05.SokółkaPodlaskieSzkoła Podstawowa w Geniuszach Szkoła Podstawowa w BoguszachWigierski
11-15.05.ChoszcznoZachodniopomorskieSzkoła Podstawowa w SławęcinieWoliński